Naujienos

„METŲ AKMENIETĖ 2018“

Tęsiant gražią tradiciją pagerbti savo darbais Akmenės kraštui nusipelniusias moteris organizuojami rinkimai „Metų akmenietė 2018“. Nominacijos bus paskelbtos Moters dienai skirtame renginyje kovo 8 d. Naujosios Akmenės kultūros rūmuose.

„Metų akmenietės 2018“ rinkimų tikslas – paskatinti Akmenės krašto žmones atkreipti dėmesį į  moteris, kurios savo darbais, meile ir atsidavimu prisideda prie gražesnio rytojaus kūrimo.

Kviečiame visus gyventojus, įmones, įstaigas, organizacijas siūlyti nominacijoms moteris, kurios savo gerais darbais, kūrybiškumu, darbštumu ir aktyvia socialine veikla skatina gražesnį rytojų, kurių atsidavimas savo kraštui ir žmonėms yra neišmatuojamas, o jų rūpestingumas ir skleidžiamas gerumas įkvepia aplinkinius sekti jų pavyzdžiu.

Pasiūlymas - anketa

Konferencija

Šešiasdešimtmečiai rūmai – jauni ir jaunatviški

Kitaip sugalvojęs švęsti Naujosios Akmenės kultūros rūmų sukaktį Kultūros centro kolektyvas įrodė, kad pradeda naują  rūmų gyvavimo etapą. Nauji sumanymai ir idėjos, jei pavyks įgyvendinti, tai patvirtins. O jubiliejaus minėjimas be oficialių sveikinimo kalbų, gėlių ir šakočių įrodė, kad galima švęsti  kitaip ir būti laimingiems. Emocijų būta daug.

Vizijose – inovatyvi kultūros sklaida

„Įamžindami praeitį – kurkime ateitį!“ – tokiu šūkiu lapkričio 30-ąją Naujosios Akmenės kultūros rūmai pasitiko vakaro svečius, atėjusius į pasaulyje  garsaus  akordeono virtuozo Martyno Levickio koncertą. M. Levickio koncertas ypatinga proga – Kultūros rūmai šiemet švenčia gražią 60 metų sukaktį. Jubiliejaus proga brandiname nuostabią idėją – Jūsų  visų padedami, Naujosios Akmenės kultūros rūmus paversti miesto ir rajono kultūriniu reprezentantu, modernia, šiuolaikiška ir kūrybiška kultūros sklaidos erdve.

  Prenumeruoti naujienas
X