Papilės kultūros namai

Papilės kultūros namai

Papilės kultūros namai
Nepriklausomybės g. 32, Papilė, 85242

Vadovė kultūrinei veiklai Virginija Kupstienė 

Stilizuotos muzikos kapela „Liepa“

Muzika negali mąstyti, bet ji gali įkūnyti mintį. Taip ir pradėjo savo kelią liaudiškos muzikos kapela „Liepa“, kuri susikūrė 2001 m. Pirmasis vadovas buvo Laimonas Terasius. Nuo 2004 m. vadovavo Antanas Erlickis, o nuo 2013 m. – Laimutis Čeludis. Nuo 2015 m. kolektyvas pavadintas stilizuotos muzikos kapela. Muzikantai ir vokalistės koncertuoja ne tik Lietuvoje bet ir užsienyje –  Latvija, Lenkija.  Grupės atlikėjai –  skirtingų miestelių ir skirtingų profesijų žmonės:  vokalistės Irena Jokšienė ir Jolanta Kriaučiūnienė, bosinė gitara – Laimonas Grigas, akustinė gitara – Kęstutis Jatkauskas, būgnai – Giedrius Jatkauskas, trimitas –  Vidmantas Barauskas, smuikas – Jūratė Malinauskaitė ir akordeonas – kapelos vadovas Laimutis Čeludis. Kolektyvas yra nuolatinis Papilėje vykstančio kapelų festivalio „Skambėk, Papile“ dalyvis. „Liepa“ kartu gyvena kaip šeima.  Kapela aptaria  įvykusius koncertus,  kartu parenka repertuarą  ir sprendžia problemas, kas gerai, o kas ne. Kolektyvo credo – užsispyrimas ir atsidavimas muzikai. 

Vadovas Laimutis Čeludis
Mob.+370 6 75 91883
El. p. laimutis.celudis@gmail.com

Pramoginės muzikos grupė „Tandemas“

Grupė susikūrė 2013 m.  Daugiausia koncertuoja Papilės kultūros namų organizuojamuose renginiuose: vakaronėse, gegužinėse, miestelio šventėse. Pagal poreikį koncertuoja seniūnijos bendruomenėse. Taip pat nereti svečiai rajono kitų kultūros įstaigų renginiuose. Dažnai keičiasi koncertinėmis programomis su kaimyninių rajonų (Mažeikių, Telšių, Šiaulių, Joniškio)  panašiomis grupėmis. Grupė „Tandemas“  kasmet organizuoja tradicinį gyvo garso festivalį „Papilė gyvai“.

Vadovas Laimonas Grigas.
Mob. +370 6 06 55321
tandemas@inbox.lt 

Moterų vokalinis ansamblis ,,Pilė“

Moterų vokalinis ansamblis ,,Pilė“ susibūrė 2016 m. pavasarį. Kolektyve dainuoja moterys mylinčios dainą ir muziką, turinčios poreikį  bendrauti bei turiningai praleisti laisvalaikį su bendraminčiais. Kolektyvo atliekamų dainų repertuare vyrauja įvairių muzikinių stilių ir žanrų vokalinė muzika, aktyviai dalyvauja koncertinėje veikloje: vokalinių ansamblių šventėse, festivaliuose, konkursuose.  2018 metais ,,Pilė“  dalyvavo Dainų šventės ,,Vardan tos...“ ansamblių vakaro programoje, tarptautiniame festivalyje ,,Tūto“, respublikiniuose festivaliuose Šilalėje, Mažeikiuose, Papilėje, Žagarėje, Viekšniuose, Žagarėje, Akmenės rajono rengiamose šventėse, konkurse Linkuvoje. Kolektyvas kasmet rengia koncertus Papilės miestelio bendruomenei valstybinių švenčių, įvairių minėjimų metu. Vadovė Donvina Savickienė, koncertmeisteris Raimondas Dievinas.  

Vadovė Donvina Savickienė"
Mob. +370 6 20 91209
El.p. donvina.savickienė@gmail.com 

Mišrus vokalinis ansamblis ,,Žara“

Mišrus vokalinis ansamblis ,,Žara“ susibūrė 2013 m. Ansamblyje  dainuoja vyresniojo amžiaus muzikos mėgėjai. Dainininkai aktyvūs, draugiški, myli muziką ir dainą, nuolatiniai visų rengiamų švenčių ir minėjimų Papilėje dalyviai. Repertuare dominuoja lietuvių kompozitorių vokalinė muzika, aranžuotos liaudies dainos. Kolektyvas koncertavo respublikiniuose, regioniniuose, rajono festivaliuose bei šventėse: Radviliškyje, Linkuvoje, Žagarėje, Mažeikiuose, Alksniupiuose, Viekšniuose, Akmenėje. Vadovė Donvina Savickienė, koncertmeisteris Raimondas Dievinas. 

Vadovė Donvina Savickienė
Mob. +370 6 20 91209
El.p. donvina.savickienė@gmail.com 

Vaikų žaidimų ir pramogų užimtumo grupė

Užimtumo grupės tikslas: poveikis asmenybės tobulėjimui per žaidimus,  sąlygų sudarymas plėtoti kūrybinę  saviraišką,  ugdyti iniciatyvą, mokytis išreikšti save,  puoselėti bendravimo kultūrą, mokytis tolerancijos.

Nuo pirmadienio iki ketvirtadienio 10-12 vaikų nuo 13 val. (jei užtrunka mokykloje – nuo 14 val.) renkasi Papilės kultūros namuose. Dalyvių amžius:  8-12 m. Čia vaikai iki 16 val. žaidžia įvairius stalo žaidimus, smiginį, organizuojamos estafetės su gimnastikos lankais ir kamuoliais, vyksta pokalbiai apie bendravimą tarp bendraamžių, mokoma tolerancijos. Vaikai mėgsta kurti  ir improvizuoti savo sugalvotas istorijas.

Jaunimo užimtumo grupė

Jaunimo užimtumo grupė savo veiklą pradėjo 2017 m. rudenį, nors dalinės veiklos jau vyko. Miestelyje gyvena 9 jaunuoliai, kuriems 14-18 metų. Kitas jaunimas iš atokių kaimų. 2016-2018 m. rugsėjo mėnesį aktyviai jaunuolių grupė padėjo pasiruošti mietelio šventei, papuošdami lauko estradą parke. Vėliau sekė Helovinas. 2016-2018 m. jaunuoliai pasipuošė diskotekų salę šiam vakarui būdingais atributais ir patys pasigamino aprangas. Kartu su kultūros darbuotojais išskaptavo įvairias figūras iš moliūgų, kuriuos (apie 60 vnt) padovanojo Papilės miestelio gyventojai. Pastaruoju metu su jaunimu susitikę  penktadienio vakarais, prieš diskoteką, aptariame kokia veikla jie norėtų prisidėti, ar  patys užsiimtų savo norima veikla. Pirmiausia jaunimas, kurių dauguma  priklauso Šaulių organizacijai, mielai siūlo ir prisideda prie kultūros namų vaikų ir jaunimo organizuojamų vasaros dieninių stovyklų (3 stovyklos), kurios jau vyksta ketverius metus, prie Valstybinių švenčių  ir atmintinų (Baltų Vienybės, Laisvės gynėjų) dienų organizavimo. Dažnai jaunimas susirenka laisvų pamokų metu pasiklausyti muzikos, pasikalbėti.  Vadovė Virginija Kupstienė, savanoris padėjėjas Žilvinas Masiulis. 

Jaunimo pramoginės muzikos ansamblis „Miksas“

Ansamblis susikūrė 2019 rugsėjį. Tai jaunas kolektyvas, kuriame dainuoja 12-16 metų mergaitės. Kolektyvo nariai  - linksmi ir draugiškai vaikai, mylintys muziką.  Repertuarą sudaro įvairūs kūriniai. Repeticijos vyksta 2 kartus per savaitę. Pirmas koncertas įvyko  2019 m gruodžio 21 d. Ansamblis dalyvavo prieššventiniame kalėdiniame  renginyje „Jau Kalėdomis kvepia“, ruošiamasi Žiemos palydoms – Užgavėnėms ir regioniniam „Pavasario garsų“ festivaliui.

Vadovas Vidmantas Virbickas
Mob. +370 6 00 26658
El.p. vidmantas13@gmail.com 

Vaikų instrumentinė grupė „Rock&būgnai“

Grupė susikūrė  2019 m. rugsėjo  mėnesį. Grojame ne tik tradiciniais būgnais, bet ir alternatyvias: bačkomis, bidonais ir  kitais buitiniais daiktais. Koncertavome prieššventiniame kalėdiniame koncerte 2019 m. gruodžio 21 d. ir Ventos socialinės  globos namuose  2020 m. sausio 21 d.  Ateityje – dalyvavimas svarbiose rajono ir miesto šventėse, išvykos į kitus rajonus.

Vadovas Vidmantas Virbickas
Mob. +370 6 00 26658
El.p. vidmantas13@gmail.com

Jaunimo vokalinis duetas

Duetas dainuoja nuo 2019 m. rugsėjo. Repertuare lietuviškos ir angliškos dainos. Duetas, drauge su kitais vadovo Vidmanto Virbicko kolektyvais debiutavo kalėdiniame koncerte 2019 m. gruodžio 21 d.  Duetas įnirtingai ruošiasi „Pavasario balsų“ festivaliui.

Vadovas Vidmantas Virbickas
Mob. +370 6 00 26658
El.p. vidmantas13@gmail.com

Vaikų instrumentinis duetas

Instrumentinis duetas, kaip ir kiti vadovo Vidmanto Virbicko kolektyvai, susibūrė 2019 rugsėjo mėnesį. Duetas groja tradiciniais būgnais  ir ne tik. Repertuare roko, klasikos kūriniai. Ateityje – svarbūs miesto ir rajono renginiai.

Vadovas Vidmantas Virbickas
Mob. +370 6 00 26658
El.p. vidmantas13@gmail.com

Solistas Jurgis Grigas

Solistas Jurgis Grigas jau nuo 2 metukų yra scenos mylėtojas, nes jo tėtis renginių garso ir šviesų, talentingas muzikantas ir dainininkas. Todėl Jurgutis visur su tėčiu kartu. Su solistu nuo 2019 gruodžio mėnesio dirba vadovas Vidmantas Virbickas. Kaip ir dauguma kitų šio vadovo kolektyvų, solistas debiutavo kalėdiniame koncerte 2019 m. gruodžio 21 d.  ir Ventos socialinės  globos namuose  2020 m. sausio 21 d. Jaunajam dainininkui pasisekė ir „Dainų dainelės“ perklausose. Jurgis – „Dainų dainelės“ finalo dalyvis. Vadovas, mažasis solistas ir tėveliai džiaugiasi produktyviu darbu ir rezultatais.

Vadovas Vidmantas Virbickas
Mob. +370 6 00 26658
El.p. vidmantas13@gmail.com

  Prenumeruoti naujienas
X