Renginiai

Užgavėnių blynų varžytuvės!

DĖMESIO! RENGIAMOS UŽGAVĖNIŲ BLYNŲ VARŽYTUVĖS!

Kviečiame burti komandas, paskatinti prisijungti kaimynus, draugus ar kolegas ir dalyvauti blynų kepimo varžytuvėse.

Užgavėnių dieną, vasario 25-ąją, įsirenkite kiemelį paskirtoje vietoje (Rasos prūdelio prieigose) kur nuo 17.00 val. kepsite blynus ir priimsite svečius bei varžytuvių komisiją. Kompetentingos komisijos išrinkti pačių originaliausių ir  maloniausio skonio
keptuvės šedevrų autoriai bus apdovanoti simbolinėmis dovanomis. Varžytuvėse dalyvauti gali kiekvienas, įstengiantis keptuvėje apversti blyną.

Skubėkite registruotis, kol blynai nesvyla!

Registruotis galite tel. 8 678 60565 arba el. paštu etnokultura@akmeneskc.lt

 

 

Užgavėnių šventė „Kepė boba blynus"

Vasario 25 d. 17 val. Naujojoje Akmenėje, prie prūdelio tarp S. Nėries ir Respublikos g.
Užgavėnių šventė „Kepė boba blynus"!

Jūsų lauks blynų varžytuvės, karšta kava, kapelos "Akmena“ koncertas, šokiai, dainos, žaidimai bei lemtinga Lašininio ir Kanapinio dvikova!

 

Registracija blynų kepimo varžytuvėms:

Mob. 8 676 60565
El.p. etnokultura@akmeneskc.lt

 

Dėl prekybinės mugės organizavimo kreiptis į
Naujosios Akmenės miesto seniūnija tel. 8 425 40633.

 

Kažkas atsitiko...iki kovo 11-osios!

Kovo 7 d. 18.00 val.Akmenės aerodrome (Uždabikinės g.13, Akmenė) 

KONCERTAS LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMO 30-MEČIUI PAMINĖTI
Kažkas atsitiko... iki kovo 11-osios!

„AKMENINIAI  ROKO MARŠAI“

Sudrebinkime mažąją Kultūros sostinę triukšmingai prisimindami Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo aušrą!
Nes tikrai KAŽKAS ATSITIKO!

 Po renginio - diskoteka 90-ųjų stiliumi iki 23.00 val.

Ateik ir išgirsk,

kaip garsiai skamba laisvė!

Renginyje galėsite pasivaišinti kava ir karštais užkandžiais.   

Renginys nemokamas. 

 

 

 

„METŲ AKMENIETĖ 2019“

Kovo 8 d. 15.00 val.
Metų akmenietė 2019!

Naujosios Akmenės kultūros rūmuose
(Nepriklausomybės al.25, Naujoji Akmenė)

Tradiciškai apdovanokime „Metų mamą“, „Metų visuomenininkę“ bei „Metų atradimą!
Renginio dovana - grupės „Žemaitukai“ koncertas!

 Renginys nemokamas. 

Valstybinio Šiaulių dramos teatro spektaklis RUDENS ISTORIJA

Kovo 10 d. 18.00 val.
Naujosios Akmenės kultūros rūmuose

Valstybinio Šiaulių dramos teatro spektaklis

RUDENS ISTORIJA

Autorius - Aldo Nicolaj
Režisierius – Juozas Žibūda
Scenografas/ kostiumų dailininkas – Vilmantas Dambrauskas

Vaidina:
Libero Boka – Vladas Baranauskas
Luidžis Palja – Saulius Eduardas Pauliukonis
Ambra - Irena Liutikaitė, Silvija Povilaitytė
Moteris – Irena Liutikaitė, Silvija Povilaitytė
Muzikantas – Edmundas Ambraziūnas, Algimantas Zakaras, Juozas Žibūda

Žanras – drama
Trukmė – 2 val. 20 min., viena pertrauka 

Bilietų kaina - 8-10 Eur

Kamerinio pobūdžio spektaklis „Rudens istorija“ – labai gyvenimiška, jautri ir kartu graudžiai liūdna dviejų pagyvenusių vyrų draugystės istorija. Tai atviras pasakojimas apie artimo žmogaus meilės, supratimo ir atjautos ilgesį. Spektaklis sukurtas pagal populiarią italų dramaturgo Aldo Nicolaj pjesę „Geležiniai žmonės“. „Rudens istorija“ – pirmasis specialiai Teatro Mažajai salei kurtas spektaklis.

Spektaklio režisierius Juozas Žibūda sukurti vaidmenis šiame spektaklyje pakvietė patyrusius kolegas: Vladą Baranauską, Saulių Eduardą Pauliukonį, Silviją Povilaitytę ir Ireną Liutikaitę. Jiems talkina ir gyvai groja violončelininkas Algimantas Zakaras. Spektaklio scenografiją ir kostiumus kūrė Vilmantas Dambrauskas, kuris pasitelkdamas taupias, bet autentiškas Italijos detales sukūrė universalų priemiesčio scenovaizdį.

Spektaklio centre – trijų vyresnio amžiaus žmonių kasdienybė. Vieną vėlyvą vasaros popietę „betoninių pastatų naujame kvartale, šiuolaikinio didelio miesto pakrašty“, ant suolelio po medžiu prisėda Libero Boka – „tvirtas senis, kuriam iš pažiūros apie septyniasdešimt“, ir panašaus amžiaus Luidžis Palja. Žodis po žodžio tarp vyrų užsimezga pokalbis, ilgainiui išaugantis į nuoširdžią draugystę. Susitikimai skverelyje tampa neatskiriama jųdviejų gyvenimo dalimi, užpildančia nykoką kasdienybę šviesiu bendravimo džiaugsmu. Šmaikštūs veikėjų dialogai prisodrinti juokingų ir liūdnokų istorijų, nostalgiškų prisiminimų, vilties ir nusivylimo. Naujų spalvų šiam vyriškam duetui suteikia netikėtai pasirodžiusi moteris Ambra... „Rudens istorija“ – spektaklis, leidžiantis koncentruotis į aktorių vaidybos niuansus, psichologinį įtaigumą ir sceninę partnerystę.

Pasak režisieriaus J. Žibūdos, šioje istorijoje svarbiausia yra žmogiškasis ryšys: „Pjesėje kalbama apie tai, kad nepriklausomai nuo amžiaus svarbu turėti žmogų, kuriuo gali visiškai pasitikėti ir tikėti. Jei šalia turi patikimą žmogų, kuris – žinai – tavęs neišduos ir nenuvils, visada jausi tvirtą gyvenimo pamatą. Neretai galvojame, kad būsime verti atpildo senatvėje vien už tai, kad visą gyvenimą daug dirbome, aukojome save. Bet, deja, tai dar nereiškia, kad to atpildo tikrai sulauksi. Pjesės veikėjai  yra labai vieniši, dėl to galima kaltinti jų artimuosius ar visuomenę, bet gal vertėtų  atsigręžti ir į save? Santykiai yra sukuriami, ir juos reikia mokėti branginti. Man graudu ir kartu juokinga, kai pjesės herojai nusprendžia patys pasirūpinti vienas kitu. Jie suranda romantišką išeitį – pabėgti iš savo aplinkos.  Mane jaudina toks veikėjų atsidavimas – juk bėgama ne tiek dėl savęs, kiek dėl kito.“

Aldo Nikolaj (1920–2004) – visame pasaulyje gerai žinomas italų dramaturgas, aktorius, vertėjas bei scenaristas. Autorius yra parašęs 75 pjeses, 50 teatrinių monologų, daugybę scenarijų radijui ir televizijai. Daugelis jo pjesių įvertintos garbingais apdovanojimais. Viename interviu A. Nikolaj prasitaria, kad teatras jam visada buvo „tas stebuklingas žaisliukas, kuris neleidžia nuobodžiauti ir visada palaiko kompaniją“. Aldo Nikolaj nevengė skaudžių temų, tačiau rūsčias tiesas jis meistriškai įvilko į patrauklią formą. Įdomūs siužetai, įtikinami charakteriai ir nepiktas humoras – stiprausi jo kūrybos bruožai. Pjesė „Geležiniai žmonės“ (italų kalba – „Classe di ferro“) rampų šviesą išvydo 1971 m. ir iškart sulaukė didžiulio populiarumo. 1986 m. režisierius Gytis Padegimas pagal ją pastatė TV spektaklį, kuriame vaidino teatro legendos Regina Varnaitė, Leonardas Zelčius ir Algimantas Masiulis.

Lyriška, jautri, bet su lengvu humoru pasakojama „Rudens istorija“ šiandien skamba ypač aktualiai mūsų visuomenėje, kurioje neretai neįsiklausoma į senstančio žmogaus poreikius ir numojama ranka į žmogiškąjį orumą. 

Grupė „Patruliai“ – „Beprotišku tempu“!

Grupė „Patruliai“ – „Beprotišku tempu“!
Kovo 12 d. 18.00 val.
Naujosios Akmenės kultūros rūmuose

Beprotiška muzika, beprotiška emocija, beprotiška grupė ! Ateik, prisijunk, pajusk beprotišką tempą !
Bilieto kaina nuo 12 eurų. Koncerto dieną bilietai brangs !

Tempą „palaikys“ gyvo garso grupė:
Marius Būda – gitara
Kęstutis Radavičius- bosinė gitara
Darius Kaškelis – klavišiniai, akordeonas
Evaldas Sidaras – mušamieji 

Bilietai - nuo 12 Eur. 
Bilietus galite įsigyti Bilietai.lt ir Naujosios Akmenės kultūros rūmų kasoje. 

Kino filmas „Importinis jaunikis“

Kovo 13 d. 17.30 val.
Naujosios Akmenės kultūros rūmuose

Kino filmas „Importinis jaunikis“

Žanras: Komedija
Sukurta: Lietuva
Cenzas: N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda

Gražuolė Kotryna (Gabrielė Martirosian) grįžta į gimtuosius namus ruoštis vestuvėms ir supažindinti tėvų su savo išrinktuoju prancūzu Fransua (Filipe Gabrielis). Tačiau konservatyvių pažiūrų merginos tėvas, vietinio daržovių verslo savininkas Cibulskis (Mindaugas Capas), išsiuntęs dukrą į mokslus Prancūzijoje tikrai nesitikėjo, kad jos išrinktasis širdies chirurgas – visai ne Europos karališkosios giminės aristokratas, o egzotiškos išvaizdos ir karšto kraujo jaunuolis. Santūriam lietuviui nesuprantamos nei Fransua per kraštus trykštančios emocijos, nei jo būdas, nei šukuosena – žentą jis įsivaizdavo visai ne taip!

Šoko ištiktas tėvas įvairiais būdais stengiasi atkalbėti dukrą nuo lemtingojo „taip“, o vestuvių dienai nenumaldomai artėjant, daugėja ir įvairiausių nesusipratimų bei keistų sutapimų.

Juokingų situacijų kupina režisieriaus Simono Aškelavičiaus komedija apie ne visai tipinę mūsų kraštuose situaciją lietuviškus kino ekranus pasieks 2020 metų sausio pabaigoje. Juostoje taip pat filmuojasi Vitalija Mockevičiūtė, Inga Norkutė, Vaidotas Martinaitis, Agnė Šataitė, Rafailas Karpis, Sonata Visockaitė, Ainis Storpirštis ir kiti žinomi aktoriai.

Filmo prodiuseriai – Žilvinas Naujokas („Tadas Blinda. Pradžia“, „Tarp pilkų debesų“), Ričardas Marcinkus („Pakeliui“, „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius“) ir vienas didžiausių filmų platintojų Baltijos šalyse – UAB „ACME Film“.

Filmas lietuvių kalba, be subtitrų.
Anonsas: https://www.youtube.com/watch?v=MKSJCQV7yro 

Kino filmas „Broliai meškinai ir fantastiškas nuotykis“

Kovo 20 d. 17.30 val. Naujosios Akmenės kultūros rūmuose
Kino filmas „Broliai meškinai ir fantastiškas nuotykis“ 

Žanras: Animacija, nuotykių
Sukurta: Kinija
Trukmė: 1h 29 min

Cenzas: Įvairaus amžiaus žiūrovams

Visame pasaulyje jaunųjų žiūrovų mylimi Broliai meškinai leidžiasi į naują nuotykių kupiną kelionę po Fantastikos šalį. Kartu su jais keliauja sumanusis robotas Koko ir talentinga mergina, kuri yra bebaimė kovotoja. Broliai meškinai ir naujieji draugai turi misiją – apsaugoti šventąjį artefaktą, kurio trokšta super galių turintys vagys. 

Fantastikos šalis žiūrovus nuekls į dar nematytą, fantastišką pasaulį, kuriame bebaimis robotas Koko aptinka šventus Auksinius Ragus - vieną iš senovinės Vidurio Karalystės stebuklų. Vagių grupė, kuriai vadovauja lobių medžiotojas iš realaus pasaulio, seka karštomis Koko ir jo bičiulių brolių meškinų pėdomis. Prasideda nenusakomas ir magijos kupinas nuotykis, siekiant apsaugoti vieną didžiausių fantastiškojo pasaulio brangenybių - šventuosius Ragus.

Naujasis brolių meškinų ir jų draugų nuotykis bus dubliuotas lietuviškai ir pakvies visus šių bičiulių gerbėjus pratęsti pažintį su gerai žinomais personažais.

Filmas dubliuotas lietuviškai, be subtitrų.
Režisierius: Leon Ding, Huida Lin
Scenarijus: Leon Ding

Anonas: https://www.youtube.com/watch?v=fP1btAmuTzk

Kino filmas „Vedybos, skyrybos ir barsukas”

Kovo 25 d. 17.30 val. Naujosios Akmenės kultūros rūmuose
Kino filmas  "Vedybos, skyrybos ir barsukas”.

Amžiaus cenzas: N-16

Sukurta: 2020, Lietuva

Vaidina: Povilas Laurinkus, Toma Vaškevičiūtė, Akvilė Žirgulytė, Mindaugas Papinigis, Ramūnas Rudokas, Aurimas Pintulis,

Trukmė: 1 Val. 20 min.

Patiks, jei patiko: „Išsiskyrimas”, „Kaip pavogti žmoną“ ir jei bent kartą galvojote apie skyrybas su antrąja puse Vieną dieną, lygiai per pat jo gimtadienį, ką ten gimtadienį – garbingą 40-ąjį jubiliejų Girių (aktorius Povilas Laurinkus) ištinka tikras šokas: mylima žmona Skaistė (akt. Akvilė Žirgulytė) pareiškia, kad jį palieka ir išeina pas kitą vyrą. Girius puola į didžiulę depresiją iš kurios, regis, jam taip ir nepavyks išsikapstyti. Viskas pasikeičia, kai Giriaus telefonas netikėtai įgyja stebuklingų galių. Nuo šiol, pasidaręs asmenukę su bet kokia mergina, vyras gali nusikelti į ateitį ir iš karto sužinoti, koks būtų jų bendras gyvenimas. Atrodo, kad visos Giriaus problemos dabar išsispręs ir jis pagaliau ras moterį, su kuria galės nugyventi visą likusį gyvenimą. Tačiau kuo toliau, tuo labiau jis ima abejoti ar stebuklingi prietaisai ir ateities numatymas gali padėti perprasti sudėtingus žmonių tarpusavio santykius. Ar gali būti taip, kad šeimos laimė slypi – ne nuolatinėje idealaus partnerio paieškoje, o dėmesys ir pastangos, siekiant išlaikyti šalia jau esantį artimą žmogų? Išsiskirti tikrai paprasta, o Jūs pabandykite nesiskirti. 

Bilieto kaina 5 Eur. 

  Prenumeruoti naujienas
X