Renginiai

Valstybės Atkūrimo dienai skirta paroda

Naujosios Akmenės kultūros rūmų parodų salone 02.15 – 03.24 dienomis eksponuojama
Naujosios Akmenės muzikos mokyklos Dailės klasės ugdytinių kūrybos darbų paroda,
skirta Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti.

Maloniai kviečiame apsilankyti.
Iliustracijos autorė – Berta Meironaitė.

Organizatoriai:
Akmenės rajono savivaldybės kultūros centras,
Naujosios Akmenės muzikos mokyklos Dailės klasė

Katažinos koncertas „Myliu gyvenimą“

KATAŽINA
MYLIU GYVENIMĄ!

Kovo 20 d., trečiadienį, 18:00 val. Naujosios Akmenės kultūros rūmuose - nuotaikingas ir nuoširdus Katažinos koncertas! Žavioji atlikėja kviečia Jus pasidžiaugti gyvenimu ir paklausyti melodingų dainų!

Bilietus platina bilietai.lt bei Akmenės rajono savivaldybės kultūros centras, Nepriklausomybės al. 25, Naujoji Akmenė LT-85129. Daugiau informacijos tel.nr.: +37061283001.

Katažina – slaviško temperamento viesulas lietuviškoje scenoje. Jos plati širdis ir dar platesnis balsas kasmet gausina gerbėjų būrį. Vilniaus krašte užaugusi dainininkė dažnai matoma populiariose TV muzikinėse laidose (“Chorų karai”, “Žvaigždžių duetai”, “Lietuvos balsas”, “2 balsai – 1 širdis” ir kitos). Atlikėja atvyksta į Naująją Akmenę, kad pasidalintų savo širdimi su Jumis. Kviečiame visus linksmai praleisti vakarą ir ilgam pasisemti teigiamų emocijų!

Kovo 20 d., trečiadienį, 18:00 val. Katažina laukia Jūsų visų Naujosios Akmenės kultūros rūmuose!

Ir visi jų vyrai

Kovo 21 d. 18.00 val.

Kino filmas IR VISI JŲ VYRAI!

Naujame režisieriaus Donato Ulvydo filme apie moterų ir vyrų santykius - „Ir visi jų vyrai“ tobulai susipina juokas ir susimąstyti verčiančios temos.

Naujausioje savo juostoje filmų „Tadas Blinda. Pradžia“, „Emilija iš Laisvės alėjos“, „Kaip pavogti žmoną“ režisierius Donatas Ulvydas imasi amžinos kaip pasaulis temos – moterų ir vyrų santykių. Filmo centre – trys stiprios asmenybės su savo požiūriu, idealais, baimėmis ir svajonėmis. Trys moterys, kurios ieško, klysta, pyksta, džiaugiasi, liūdi ir, žinoma, myli. Myli savo gyvenimo vyrus, nors kartais atrodo, kad be jų viskas būtų kur kas paprasčiau. 

Ingos Jankauskaitės vaidinama Jurga – sėkminga psichoterapeutė, kurios šeimyniniame gyvenime – ne pats geriausias laikotarpis. Šokiruota netikėtų pokyčių, moteris išgyvena kiekvienam puikiai pažįstamus jausmus – neigimą, pyktį, liūdesį. Kitų žmonių sielos žaizdas gydanti Jurga dabar turės pasigilinti ir į savo jausmus norėdama iš naujo surasti savo gyvenimo prasmę ir džiaugsmą. 

Norėdama morališkai palaikyti dukrą, į svečius atvyksta Jurgos motina Vilma (po gana ilgos pertraukos didžiajame ekrane visomis savo talento spalvomis vėl sušvintanti Kristina Kazlauskaitė). Nuo pat jaunystės gyvenusi pagal savo nusistatytas taisykles, Vilma ir toliau pilnomis rieškučiomis semia gyvenimo malonumus. Naujausias jos planas – parašyti memuarus.

Viena pagrindinių temų juose, be abejo, būtų vyrai, Vilmos gyvenime niekad pernelyg neužsilaikydavę. Šiuo klausimu Jurga, kurios didžiausia vertybė visuomet buvo šeima, motinos niekada nesuprato. 

Širdies reikalus sprendžia ir Jurgos dvidešimtmetė duktė Laura (aktorė Aušra Giedraitytė). Jos vaikinui Jokūbui pasiūlius kartu gyventi, Laura supanikuoja ir parbėga į saugų mamos prieglobstį. Tačiau ten jos jau laukia velnių prišveitusi močiutė, kuri tikrai nepraleis progos pamokyti anūkės gyvenimo tiesų. 

Žanras: Komedija, lietuviškas.
Sukurta: Lietuva.

Vaidina: Inga Jankauskaitė, Kristina Kazlauskaitė, Aušra Giedraitytė, Giedrius Savickas, Audrius Bružas, Andrius Bialobžeskis, Šarūnas Januškevičius.

Trukmė: 1h 48 min.
Cenzas: Žiūrovams nuo 16 metų.

Bilietus galite įsigyti Naujosios Akmenės kultūros rūmų kasoje. 

 

 

Liliputų cirkas!

Kovo 22 d. 18.00 val.
Naujosios Akmenės kultūros rūmuose

CIRKO ŠOU - LILIPUTŲ CIRKAS
Jubiliejinė 30-mečio programa!

Garsiausia pasaulyje mažųjų žmogeliukų - Liliputų cirko trupė šiemet švenčia savo 30 metų jubiliejų! Ir atvažiuoja į Lietuvą su jubiliejine programa! Programoje išvysite akrobatus, iliuzionistus, žonglierius ir, žinoma, vaikučius linksmins mažiausi pasaulio klounai. 

Cirko siela, Ukrainos artistas  Ivo Čapovskis pasaulyje garsėja ne tik profesionalaus cirko srityje. Jis – mažiausias pasaulyje aktorius. Karjeros pradžioje Ivo ūgis buvo vos 87 centimetrai, kas leido šiam artistui patekti į Gineso knygą, kaip mažiausio ūgio artistui pasaulyje.

Ivo lankantis Kanadoje, jį pastebėjo kino prodiuseriai ir pakvietė nusifilmuoti garsiajame televizijos seriale „Tvin Pyksas“ (Twin Peaks). Daugelį sužavėjo FTB agento D. Kuperio sapno scena, kurios pagrindinis herojus – „Liliputų cirko“ meno vadovas, ekvilibristas  Ivo Čapovskis.

„Aš cirke nuo 11 metų. Mūsų trupė nepaprastai myli savo meną, atiduoda jam visas savo jėgas. Mes gastroliavome daugiau nei 30 pasaulio šalių. Geriausia dovana mums – žiūrovų emocijos, šypsenos, ir vaikų bei jų tėvelių nuoširdus juokas“, – teigia Ivo Čapovskis.

Mažiausi pasaulyje artistai su didelėmis širdelėmis ir nuotaikinga programa laukia Jūsų!

Programos trukmė - 1val. 30 min.
Pertrauka (viena) -15 min.

Vaikai iki 3 metų (su suaugusiųjų priežiūra), neužimant papildomos vietos - įleidžiami nemokamai.
Bilieto kaina 8 Eur.
Su skrajute - išankstiniai bilietai TIK 7 Eur.
Renginio dieną bilieto kaina visiems 8 Eur. 

Bilietus galite įsigyti Naujosios Akmenės kultūros rūmų kasoje. 

Paroda „Menas liejasi laisvai“

Naujosios Akmenės kultūros rūmų parodų salone
Kovo 28 d. 16.00 val.
Naujosios Akmenės Trečiojo amžiaus universiteto klausytojų Sigutės Baipšienės ir Veros Moločajevos kūrybos darbų
parodos „Menas liejasi laisvai“ atidarymas

Ekspozicija veiks iki 2019 m. balandžio 28 d.
Maloniai kviečiame apsilankyti.  

Spektaklis ,,Gudri istorija“

Kovo 27 d. 18.00 val.
Naujosios Akmenės kultūros rūmuose

Minėsime tarptautinę teatro dieną kartu su Akmenės kultūros namų vaikų dramos būreliu. 

Spektaklis ,,GUDRI ISTORIJA“
Jano Ekholmo pasakos motyvais
(Režisierė  Reda Butnorienė).

 

Renginys nemokamas. 

Juokis 2019!

Balandžio 6 d. 15.00 val.
Naujosios Akmenės kultūros rūmuose vyks
Humoro šventė Juokis 2019! 

Bilieto kaina - 4-5 eur. 
Bilietus galite įsigyti Naujosios Akmenės kultūros rūmų kasoje. 

Velykinė lauko ekspozicija „Dinozauriuko kiaušinio beieškant...“

Šv. Velykos jau artėja!

Kviečiame ir raginame Naujosios Akmenės įstaigas, įmones, organizacijas, bendruomenes ir pavienius asmenis prisijungti ir aktyviai ruoštis jau tradicija tapusiai velykinėje lauko ekspozicijai „Dinozauriuko kiaušinio beieškant...“

Atgimstant pavasariui, Jūsų eksponatai Balandžio 15-28 d. papuoš L. Petravičiaus aikštę, džiugins gyventojus ir miesto svečius.

Dalyvių registracija:
tel. 8 620 68971, el. p. etnokultura@akmeneskc.lt 

XIX-oji Aleliuja

Balandžio 27 d. 15.00 val. Naujosios Akmenės  Šv. Dvasios Atsiuntimo bažnyčioje

XIX respublikinis suaugusiųjų chorų sakralinės  muzikos festivalis „Aleliuja“

Dalyvauja:
Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro mišrus choras „ Ventus“, Pakruojo  kultūros centro Moterų choras, Pakruojo kultūros centro Rozalimo  Kultūros namų moterų choras „ Gaudulė“, Kretingos  rajono savivaldybės kultūros centro moterų choras „ Svaja“ ir vyrų  ansamblis „Žilvinas“, Mažeikių kultūros centro mišrus choras „Draugystė“ ir Akmenės rajono savivaldybės kultūros centro mišrus choras „ Cementininkas“.

Renginys nemokamas.

Renginyje bus fotografuojama.   

AKMENĖS SMUIKELIS 2019

Akmenės smuikelis nenumaldomai artėja! 

Birželio 8 d. 
Akmenės gamtos ir kultūros parke

Vakaro programoje - Edmundas Kučinskas, Džordana Butkutė su gyvo garso grupe ir Radistai!

Artėjant renginio datai programa bus tikslinama. 
 

  Prenumeruoti naujienas
X