Naujienos

Virtualios edukacijos „Margai“

Nors gyvenimas, regis, sukasi tik už lango, virtualios priemonės neleidžia mums užmiršti apie laiko tėkmę, ir viską, kas svarbiausia, vienu paspaudimu pasiekti internetinėje erdvėje.

Siekdami žengti koja kojon su laiku, savo veiklą keliame į virtualią erdvę ir kviečiame drauge laukti ir sutikti gražiausias šventes.

Velykinėje virtuvėlėje, margų edukacijų metu kviečiame linksmai ir kūrybiškai praleisti laiką ir pasiruošti gražiausiai pavasario šventei – Šv. Velykoms!

Pasigaminkime neįprastus atvirukus ir pasveikinkime artimuosius, kurių negalime aplankyti! Koks Velykų stalas be kūrybiškų stalo kortelių? Kur sudėti numargintus kiaušinius ir kokiais papuošalais nusagstysime pirmaisiais pavasario pumpurais pasidabinusias šakeles?

„Margai“ edukacijų virtuvėlėje gimsta gražios, labai įdomios, tačiau paprastos idėjos, pritaikytos vaikams, tačiau puikiai tinkančios ir suaugusiems!

Įdarbinkime pirštukus ir nuspalvinkime savo namus! 

Visas edukacijas rasite mūsų, Akmenės rajono savivaldybės kultūros centro YouTube kanale paspaudę ČIA, arba Facebook puslapyje Naujosios Akmenės kultūros Rūmai! 

  Prenumeruoti naujienas
X