Naujienos

SVARBU! Būtina Akmenės rajono 70-mečio šventės žiūrovų registracija.

Rugsėjo 4-6 dienomis Akmenės rajono 70-metį švęskime kartu!!! Kviečiame dalyvauti renginiuose laikantis LR vyriausybės rekomendacijų bei nurodymų, jiems keičiantis papildomai informuosime dėl planuojamų renginių organizavimo. Sekite informaciją, nusiteikite šventiškai, bei saugokite save ir artimuosius, kad galėtume visi susitikti šventiškoje aplinkoje.

Informacija apie privalomas apsaugos priemones rasite paspaudę ČIA. 

Į rugsėjo 5 d. renginį, vyksiantį nuo 18 val. Būtina žiūrovų registracija (įskaitant mokyklinio amžiaus vaikus)

UŽSIREGISTRUOKITE PASPAUDĘ ČIA. 

Asmenys, dėl objektyvių priežasčių neturintys galimybės užsiregistruoti internetinėje erdvėje, tai galės padaryti prieš renginį ir jo metu esančiuose registracijos palapinėse. 

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos valstybės lygio ekstremalios situacijos operacijų vadovo sprendimu, renginiuose, kuriuose dalyvaus daugiau kaip 300 žiūrovų, privaloma asmenų registracija. Renkami duomenys: vardas, pavardė, telefono ryšio numeris, gyvenamosios vietos adresas. Duomenys kaupiami ir saugomi įstatymų nustatyta tvarka. Duomenys tvarkomi tik COVID-19 ligos profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimo tikslais. Duomenys saugomi ne ilgiau kaip 21 dieną po įvykusio renginio.

  Prenumeruoti naujienas
X