Naujienos

Projektas „Sportiniai šokiai – aktyviam sportui“

Rugpjūčio 9-13 dienomis Ventoje vyko 5 dienų sportinių šokių stovykla.  Choreografai Ieva ir Mantas Miškauskai su savo jaunaisiais šokėjais pradėjo šią stovyklos savaitę kupini jėgų ir geros vasariškos nuotaikos. Kiekvienas rytas prasidėjo lauke, krosu aplink stadioną, mankštos pratimais. Vaikai mokėsi baleto šokio judesių, naujų rankų bei kojų pozicijų. Šoko Lotynų Amerikos, standartinius šokius. Dalyviai sulaukė puikaus trenerio iš Vilniaus – Audriaus Puplevičiaus, kuris mokė standartinių šokių technikos. Vaikai įdėmiai klausėsi, šoko kartu, stengėsi prisiminti ir įsisavinti visą mokomąją šokio medžiagą. Taip pat, stovyklautojus aplankė trenerė iš Alytaus – Lilija Bernatavičienė, kuri mokė Lotynų Amerikos šokių, padėjo įsigilinti į jų techniką. Stovykoloje talkino ir treneriams padėjo savanorė Urtė Valčikaitė.

Kaip gi stovykla be linksmųjų žaidimų. Šokėjai  piešė lauke kreidelėmis, žaidė boulingą su vandens buteliukais, krepšinį, bei rungtyniavo komandiniuose žaidimuose. Išbandė piešti netgi su kojų pirštais! Kūrė stovyklos taisykles, žaidė  XBOX žaidimus. Kiekvieną dieną ragavo ir skanavo sočius pietus ir pavakarius.

Po įtemptų treniruočių, ketvirtąją  stovyklos dieną šokėjai keliavo atsipalaiduoti į Dino parką, dinozaurų buveinę, kurioje sutiko net 52 riaumojančius ir judančius dinozaurus. Tačiau vaikų mėgstamiausia dalimi tapo pramogos: 5D kinas, elektromobiliai, veidrodžių labirintas, batutai, važinėjimas dviračiais, piešimas ant veidų, atrakcionai ir kitos linksmybės. Po įspūdžių kupinos popietės, vaikai Dino picerijoje mėgavosi gardžiomis picomis ir saldžiais gėrimais. Pavakarę stovyklautojai aplankė Klaipėdos zoologijos sodą, kuriame susipažino su daugiau kaip 200 įvairių gyvūnų rūšių, kai kuriuos jų turėjo progą net apkabinti, paglostyti ir net pažaisti su mažais tigriukais! Įspūdinga. nepamirštama ir pati geriausia diena!

Kiekviena diena buvo kupina įspūdžių, ir su nekantrumu laukdavo kitos dienos ryto.

Paskutinę dieną, išklausius visą šokių stovyklos programą, visiems šokėjams vadovai įteikė pažymėjimus bei nuostabias taures – prisiminimui apie 2021 m. Sportinių šokių stovyklą.

Stovyklos organizatoriai ir vadovai Ieva ir Mantas Miškauskai 

  Prenumeruoti naujienas
X