Naujosios Akmenės kultūros rūmuose – garbingų svečių vizitas

Birželio 10 d. Naujosios Akmenės kultūros rūmų kolektyvui teko didelė garbė ir pareiga priimti būrį garbių svečių. Akmenės rajoną, švenčiantį savo įkūrimo 70-metį, aplankė Jo Ekscelencija Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda su Pirmąja Ponia. Drauge su jais Kultūros rūmuose lankėsi Šiaulių regiono merai, verslo atstovai. Kultūros rūmų kolektyvui teko garbė organizuoti net tris skirtingus susitikimus, užtikrinti sklandžią Prezidento darbotvarkę. Didžiuojamės, kad Kultūros rūmų kolektyvo pastangos neliko nepastebėtos. Prezidento kabineto atstovai negailėjo gerų žodžių mūsų komandai už sklandų ir profesionalų darbą.

 Po oficialių susitikimų Jo Ekscelencija su Pirmąja Ponia susitiko su kultūros darbuotojais, aplankė Kultūros rūmų parodų saloną ir jame eksponuojamą Akmenės rajono 70-mečiui skirtą  tautodailininko, kalvio Simono Misevičiaus darbų parodą, pasirašė kalvio atsiminimų knygoje. Parodoje Prezidentą ir Pirmąją Ponią lydėjusios Kultūros centro direktorė Edita Daniela Statkienė bei kultūrinių renginių organizatorė Jurgita Valčikaitė-Šidlauskienė daugiau papasakojo apie Akmenės krašto kultūrą, tradicinius renginius. Kalbėta apie Papilės kraštą, kuriam Prezidentas jaučia didelius sentimentus. To priežastis – didelė pagarba Simonui Daukantui.

Susitikimo pabaigoje Prezidentas su Pirmąja Ponia šiltai padėkojo Kultūros rūmų kolektyvui už puikiai suorganizuotą priėmimą ir organizacinį profesionalumą.

Šis priėmimas tapo savotišku komandinio darbo išbandymu, egzaminu, kurį Kultūros rūmų darbuotojams pavyko išlaikyti aukščiausiu balu. Džiaugiamės darnia komanda ir išvystytu organizaciniu darbu.

Nuotraukos - LR Prezidentūros