Naujienos

Naujosios Akmenės Kalėdų eglutės įžiebimas: Kaip Kalėdų Senelis eglutės ieškojo...

Kasmet, artėjant gražiausioms žiemos šventėms, visi nekantriai laukia, kada gi mieste sužibs Kalėdų eglė. Laukimu šie metai niekuo nesiskiria, tačiau, dėl vis dar siautėjančio COVID-19 viruso, šventės suburiant visuomenę vykti negali. Atsižvelgiant į situaciją, eglutės įžiebimo renginys buvo virtualioje erdvėje.

Lapkričio 28-oji  Kalėdų Seneliui buvo itin sunki ir neįprasta. Viskas prasidėjo nuo to, kad jį pasinaudojusios magiškąja dėžute Snieguolė ir sutikta mergaitė netikėtai išsikvietė ir priminė, kad šiandien – ypatinga diena, kuomet turi nušvisti Naujosios Akmenės miesto eglė. Tuomet jie nusprendžia nieko nelaukti ir keliauti, tačiau čia nesklandumai tik įsibėgėja.  Kelionė, kuri turėjo visai neprailgti, užtruko daug valandų. Tik pradėjęs keliauti Senelis netruko suprasti, kad jo padėjėjų elnių navigacija visai nebeveikia, tad, nuklydęs toliausiai, suvokė, kad dabar visą kelią eglutės link teks bėgti. Kadangi Snieguolė su mergaite miesto eglę pasiekė paprastai ir greitai, o Senelio buvo net nematyti, joms teko labai stipriai sunerimti: „Kur gi jis? Ar spėsime eglutę nušviesti laiku?“ Bet, žinoma, Kalėdų Senelis niekada nenuvilia. Jis, pavargęs nuo visų užklupusių netikėtumų, spėja atlėkti į aikštę. Nieko nelaukdami, Snieguolė, mergaitė ir Senelis taria stebuklinguosius žodžius, tačiau ir po 3 bandymų eglutė vis dar tamsi. Kalėdų senelis nebetiki, kad kažkas šiandien gali vykti lengvai, pasitelkiant burtus, tad ima ir įžiebia eglutę paprasčiausiu būdu – įjungdamas elektros jungiklį.

Eglutės šviesa – tik simbolis, kuris padeda mums prisiminti, kad nepaisant visų užklumpančių bėdų, turime neprarasti vilties ir, jei to nepavyko padaryti anksčiau, šiuo nuostabiu laukimo metu galime uždegti šviesą savo širdyse. 

Eglutės įžiebimo nuotykius galite pasižiūrėti ČIA 

 

Nuotraukos autorius - Jonas Vapsva 

  Prenumeruoti naujienas
X