Naujienos

Metų Akmenietės 2020 rinkimai prasideda!

„METŲ AKMENIETĖ - 2020“

 „Nemylimas grožis it rožės – vysta“ – rašė Justinas Kisieliauskas. Ne veltui sakoma, kad Akmenės krašto moterys ypatingai gražios. Daugelį metų trunkantys „Metų akmenietės“ apdovanojimai – puikus įrodymas, kokios mylimos ir gerbiamos Akmenės krašte yra moterys.  Siekiant ir toliau puoselėti grožį bei gėrį Akmenės rajone, tęsiama graži tradicija ir organizuojami „Metų Akmenietės 2020“ rinkimai. Nominacijos bus paskelbtos kovo 8- ąją.

 Nors dėl pandemijos ribojimų rengti iškilmingo apdovanojimų vakaro negalėsime, jaučiame pareigą apdovanoti mūsų šauniąsias moteris ir rasti būdą, kaip praskaidrinti jų nuotaiką šią nuostabią dieną.

„Metų Akmenietės 2020“ rinkimų tikslas – paskatinti Akmenės krašto žmones atkreipti dėmesį į rajono moteris, reikšmingai nusipelniusias vietos gyvenimo gerovei; atrasti ir pagerbti moteris, kurių veikla peržengia profesinių įsipareigojimų bei moteriškumo stereotipų ribas, o jų darbai tampa siektinu pavydžiu viso rajono gyventojams. 

Kviečiame visus gyventojus, įmones, įstaigas, organizacijas pastebėti ir įvertinti moteris, kurios savo gerais darbais, aktyvumu, darbštumu, kūrybiškumu ir rūpestingumu šildo aplinkinius, kurių atsidavimas savo kraštui ir žmonėms yra beribis ir neišmatuojamas, o jų skleidžiamas gerumas suteikia optimizmo tikėti gražesniu rytojumi.

Nominacijos:

METŲ MAMA – už dorai auklėjamus ir išauklėtus vaikus,  šeimos židinio puoselėjimą bei pasiaukojimą šeimos gerovės labui.

METŲ VISUOMENININKĖ – už nuveiktus darbus, peržengiančius profesinio įsipareigojimo ribas, už organizuotumą, darbštumą, ryžtingumą,  gėrio puoselėjimą, ir gebėjimą suburti Akmenės krašto žmones bendram tikslai – gerovės kūrimui.

METŲ ATRADIMAS - už įgyvendintą originalų sumanymą mokslo, kultūros, verslo, sporto, kūrybos ir kitose srityse, už aktyvią kūrybinę veiklą bei laimėjimus, garsinančius Akmenės kraštą.

Rinkimų organizatoriai – Akmenės rajono savivaldybės administracija ir Akmenės rajono savivaldybės kultūros centras.

Kviečiame siūlyti pretendentes šioms nominacijoms užpildant anketą ir pateikiant Akmenės rajono savivaldybės kultūros centrui iki š. m. vasario 28 d. adresu Nepriklausomybės al. 25, Naujoji Akmenė (mesti į pašto dėžutę) arba  el. paštu:  info@akmeneskc.lt informacija tel.: 8 425 56996

Anketos formą rasite paspaudę ČIA

Kandidatę galite siūlyti ir upžildydami ŠIA FORMĄ.

  Prenumeruoti naujienas
X