Naujienos

„METŲ AKMENIETĖ 2018“

Tęsiant gražią tradiciją pagerbti savo darbais Akmenės kraštui nusipelniusias moteris organizuojami rinkimai „Metų akmenietė 2018“. Nominacijos bus paskelbtos Moters dienai skirtame renginyje kovo 8 d. Naujosios Akmenės kultūros rūmuose.

„Metų akmenietės 2018“ rinkimų tikslas – paskatinti Akmenės krašto žmones atkreipti dėmesį į  moteris, kurios savo darbais, meile ir atsidavimu prisideda prie gražesnio rytojaus kūrimo.

Kviečiame visus gyventojus, įmones, įstaigas, organizacijas siūlyti nominacijoms moteris, kurios savo gerais darbais, kūrybiškumu, darbštumu ir aktyvia socialine veikla skatina gražesnį rytojų, kurių atsidavimas savo kraštui ir žmonėms yra neišmatuojamas, o jų rūpestingumas ir skleidžiamas gerumas įkvepia aplinkinius sekti jų pavyzdžiu.

Pasiūlymas - anketa

Nominacijos:

METŲ MAMA – už dorai auklėjamus ir išauklėtus vaikus, šeimos židinio puoselėjimą,  pasiaukojimą šeimos gerovės labui. Už ryžtą, pagalbą ir atsidavimą, didžiulę motinišką meilę apglėbiant be tėvų globos likusius vaikus.

METŲ VISUOMENININKĖ – už nuveiktus didelius ir kilnius darbus, peržengiančius profesijos ar pareigybės ribas, už aktyvią socialinę ir kultūrinę veiklą, už darbštumą, ryžtingumą,  geranoriškumą ir gebėjimą suburti Akmenės krašto žmones bendram gerovės kūrimui, užimtumo organizavimą.  

METŲ ATRADIMAS – už įgyvendintą originalų sumanymą mokslo, kultūros, verslo, sporto, kūrybos ir kitose srityse, už  laimėjimus, garsinančius Akmenės kraštą.

Rinkimų organizatoriai: Akmenės rajono savivaldybės administracija ir Akmenės rajono savivaldybės kultūros centras.

Pretendentes į šias nominacijas siūlykite užpildydami anketą ir pateikdami Akmenės rajono savivaldybės kultūros centrui iki š. m. vasario 22 d. adresu: Nepriklausomybės al. 25, Naujoji Akmenė, arba  el. paštu  info@akmeneskc.lt , informacija tel. 8 425 56996.

Pretendenčių anketos formą rasite www.akmene.lt; www.akmeneskc.lt  .

  Prenumeruoti naujienas
X