Naujienos

Kukli padėka Velykinės lauko ekspozicijos dalyviams

Ar Grožis išgelbės pasaulį? Vargu. Tačiau gyventi pasaulyje be grožio žmogui būtų pati didžiausia nelaimė. Grožis yra pats tikriausias gėris. Mūsų doros, meilės kupinos dvasios įkūnijimas. Grožio paieškos, grožio kūryba yra svarbiausias mūsų pašaukimas. Turtai, pinigai, materialinė gerovė tik tada įgyja tikrąją prasmę, jeigu skiriama grožiui, jo raiškai, kūrybai, sklaidai.

Nuoširdžiai dėkojame mūsų miesto ir viso krašto žmonėms už gerumą, šilumą ir įstabaus grožio kūrimą.  Jūs esate tai, kas šiame pasaulyje svarbiausia - tai gėris ir grožis. Ačiū už galimybę jį kurti drauge. Ačiū, kad prisijungdami prie tradiciškai mūsų organizuojamos Velykinės lauko ekspozicijos, nuspalvinote miesto alėją gražiausiais raštais ir įdomiausiomis spalvomis.

Balandžio 1-3 dienomis, iš anksto užsiregistravusios įstaigos, bendruomenės ir artimųjų grupelės margino alėjoje apsigyvenusius kiaušinius. Didelį džiaugsmą suteikė praeivių aktyvus prisidėjimas savanoriškai numarginti likusius tuščius kiaušinius.

Ypač dėkojame vaikams, sukūrusiems žaismingus margučių eskizus. Primename, jog naujosios Akmenės kultūros rūmuose jūsų laukia saldžios dovanėlės, tad nepraeikite pro šalį ir pasiimkite saldų prizą. Tariame ačiū didžiųjų margučių margintojams, kurie puikiai perteikė vaikų sukurtus eskizus. 

  Prenumeruoti naujienas
X