Naujienos

Kalėdų senelis ir Snieguolė laukia Jūsų laiškų!

Šis Adventas – kitoks nei įprasta. Dauguma mūsų esame priversti likti namuose, todėl natūralu, kad daugiau laiko praleidžiame virtualioje erdvėje. Ne išimtis ir kultūros darbuotojai. Uždraudus organizuoti bet kokius renginius, skatinančius žmonių susibūrimus, buvome priversti ieškoti naujų galimybių, būdų, kaip praskaidrinti gyventojų kasdienybę. O ypač, laukiant gražiausių metų švenčių.

Suprasdami, jog negalime įsileisti gyventojų ir Kultūros centro patalpas,  ėmėme puošti jų išorę... Atnaujintoje Kultūros rūmų alėjoje nuo šiol kiekvienas praeivis gali ne tik atsipūsti, prisėdęs ant gražaus suolelio, bet ir pasigrožėti vakaro tamsą užpildančiomis žibintų šviesomis. Siekdami šią erdvę dar labiau papuošti ir suteikti šventinę nuotaiką, išdabinome rūmų terasą ledinėmis švieselėmis, spindinčiais, sniego rutulius primenančiais šviesuliais... Nors taip kompensuodami džiaugsmo stygių, kurį suteikdavo šventiniu laikotarpiu vykdavęs kalėdinių renginių bumas.

Ko gero, ištikimiausi Akmenės rajono savivaldybės kultūros centro, ir ypač, Naujosios Akmenės kultūros rūmų veiklos sekėjai ir dalyviai, pastebėjo mūsų socialiniame Facebook tinkle nuolat pasirodančius vaizdo įrašus... Jų iniciatorė tapo nuostabioji Snieguolė, netikėtai aplankiusi šį miestą ir susižavėjusi ją supančia aplinka.

Pasitelkusi savo pagalbininkus (Nykštukus, Elniukus ir kitus draugus), Kultūros rūmų terasoje ji papuošė Kalėdų eglutę, sukūrė magišką Kalėdų kiemelį, o svarbiausia, atvėrė Kalėdų paštą. Jau netrukus, ėmus plūsti vaikučių laiškams, savo kalėdiniame kampelyje drauge su Kalėdų Seneliu ji ėmė skaityti ir su visais dalintis gražiausiais vaikų norais, piešiniais ir svajonėmis. Viltingai, žibančiomis akytėmis vaikai atnešę savo parašytus bei išpuoštus laiškus, gali stebėti procesą, kaip rūpestingai ir su dideliu susižavėjimu juos skaito Kalėdų Senelis.

Pastebėjusi, kad į Kalėdų paštą plūstantys laiškai kupini didelių ir brangių svajonių, Snieguolė į svečius ėmė kviesti savo bičiulę Kalėdienę, kad ši primintų vaikams ir tėveliams tikrąją švenčių prasmę ir pamokytų, kaip kitaip galime sutikti visų laukiamas šventes. O jos – jau visai čia pat!

Kviečiame paskubėti, nedelsti, ir dar šią savaitę parašyti savo laiškelį Kalėdų Seneliui, kad šis suspėtų visus juos perskaityti ir pasidalinti savo džiaugsmu su visai, vaizdo transliacijų metu!

Kalėdų paštas veiks iki pat Kalėdų, tačiau paskutinėmis dienos Kalėdų Senelis ir Snieguolė būna be galo užimti kalėdinių dovanėlių ruošimu! Visus laiškus jie būtinai perskaitys ir išsvajotas dovanėles Kalėdų rytą tikrai atneš! Bet jei norite pamatyti, kaip Jūsų laiškelį Kalėdų Senelis atplėš, nedelskite ir jau šiandien parašykite jiems laišką!

Primename, kad visas vaizdo transliacijas rasite socialinio tinklo Facebook puslapyje „Naujosios Akmenės Kultūros Rūmai“

Būkime sveiki ir laimingi! 

  Prenumeruoti naujienas
X