Naujienos

DĖMESIO visiems, ruošiantis dalyvauti Akmenės rajono 70-mečio renginiuose

Mieli Akmenės krašto gyventojai, planuojantys aktyviai dalyvauti Akmenės rajono 70-mečiui skirtuose renginiuose,

Atsižvelgdami į tai, kad netgi atvirose erdvėse vykstantys žmonių susibūrimai tampa koronaviruso (COVID-19) infekcijos židiniais, šalyje griežtinamos infekcijų kontrolės priemonės. Visuose kultūros, pramogų bei kituose renginiuose ir susibūrimuose, organizuojamuose tiek atvirose, tiek uždarose erdvėse, privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones ir laikytis saugaus (mažiausiai 1 metro) atstumo nuo aplinkinių žmonių.

Saugodami savo ir kitų sveikatą, prašome gyventojus, jaučiančius bet kokius sveikatos negalavimus (sloguojant, karščiuojant ar pan.) atsisakyti dalyvavimo šventiniuose renginiuose.

Siekiant užtikrinti žiūrovų saugumą ir vykdant LR Vyriausybės reikalavimus bei Visuomenės sveikatos biuro rekomendacijas,  į rugsėjo 5 d. Naujosios Akmenės miesto parke vyksiantį renginį vykdoma privalomoji visų žiūrovų (įskaitant mokyklinio amžiaus vaikus) registracija. Tai padaryti galite paspaudę ŠIĄ NUORODĄ.

Asmenys, dėl objektyvių priežasčių negalintys to padaryti virtualioje erdvėje, turės galimybę užsiregistruoti atvykę į šventės vietą prieš renginį ir viso jo metu. Tačiau siekdami išvengti spūsčių šventės vietoje, maloniai prašome visų, kiek įmanoma, tai padaryti virtualiuoju būdu.

Registracijai reikalingi duomenys (vardas, pavardė, tikslus gyvenamosios vietos adresas bei telefono numeris) bus kaupiami ir saugomi įstatymų nustatyta tvarka. Norime atkreipti dėmesį, kad duomenys tvarkomi tik COVID-19 ligos profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimo tikslais. Duomenys bus saugomi ne ilgiau kaip 21 dieną po įvykusio renginio.

Maloniai prašome visų supratingumo ir geranoriškumo šiuo sudėtingu laikotarpiu. Tikimės, jog visų mūsų pastangų dėka, Akmenės rajono šventė praeis sklandžiai, o plintanti liga aplenks mūsų rajono gyventojus bei svečius ir nesudrums mūsų šventinės nuotaikos.

Organizatoriai

 

  Prenumeruoti naujienas
X