Naujienos

10-ąjį kartą apdovanotos „Metų akmenietės“

 

„Nemylimas grožis it rožės – vysta“ – rašė Justinas Kisieliauskas. Neveltui sakoma, kad Akmenės krašto moterys ypatingai gražios. Daugelį metų trunkantys „Metų akmenietės“ apdovanojimai – puikus įrodymas, kokios mylimos ir gerbiamos Akmenės krašte yra moterys. Šie metai – jau 10-ieji, kuomet apdovanotos dar trys labiausiai per  pastaruosius metus pasižymėjusios akmenietės.

 „Jei nori išmokti mylėti – pasižiūrėk į motiną. Nes tik ji supranta, kas yra besąlygiška meilė“ – Kunigas Algirdas Toliatas. Metų mama nominuota Irena Žalimienė – nuostabi, šeimai ir vaikams atsidavusi moteris. Gyvena ji Akmenėje. Su vyru Virginijumi išaugino ir dorai išauklėjo 7 vaikus: Vidą, Lauryną, Ievą, Emiliją, Vacį, Vitalijų ir  Eligijų.  Moteris yra labai paslaugi, atsakinga, darbšti, draugiška su kaimynais, mylima vaikų. Visą laisvą nuo  darbo laiką skiria šeimai, rūpinasi ir slaugo tėvą, kuriam šiais metais sukaks jau 91-eneri.

„Metų visuomenininkės“ apdovanojimas skirtas Daivai Kvaukienei.  Akmenės krašto žmonės moterį pažįsta kaip aktyvią rajono visuomenininkę, savo laisvalaikį aukojančią menui, kultūrai ir teatrui. Moterų klube „Akmenietė“ ji aktyviausia renginių mažiems ir dideliems organizatorė. Klubo inicijuotiems renginiams moteris rašo scenarijus, pati organizuoja ir veda, dažnai talkina bendruomeniniuose renginiuose. Daug  gyvenimo metų Daiva Kvaukienė atidavė darbui su žmonėmis, turinčiais psichinę negalią.

 „Metų atradimu“ paskelbta Akmenė rajono savivaldybės kultūros centro choreografė Ieva Miškauskienė. Tik rudenį pradėjusi darbus Naujojoje Akmenėje subūrė daugiau kaip šimtą žmonių,  norinčių mokytis šokio meno. Pirmųjų repeticijų metu išryškėjo didelis pedagoginis talentas, komunikabilumas ir lyderystė, padėjusi sutelkti dideles vaikų ir suaugusiųjų grupes šokiui. Choreografė – savo srities profesionalė, buvusi ansamblio „Žuvėdra“ šokėja – šiandien užsitikrino pagarbą ir palaikymą tėvų bei vaikų, kuriuos ji sugeba sudominti, motyvuoti ir skatinti žengti pirmyn.

Renginį subtiliai vedė Savivaldybės mero patarėjas Tomas Martinaitis, apdovanojimus teikė meras Vitalijus Mitrofanovas. Kovo 8-osios proga akmenietėms ir visiems renginio svečiams koncertavo Steponas Januška.

 

  Prenumeruoti naujienas
X