Naujienos

Penktąjį kartą kultūros darbuotojams ir meno mėgėjams įteikti Mūzos sparnai

Penktąjį kartą kultūros darbuotojams ir meno mėgėjams įteikti Mūzos sparnai

Sausio 25-ąją Papilės kultūros namuose vyko penktasis Akmenės rajono kultūros darbuotojų ir meno mėgėjų padėkos vakaras „Po mūzos sparnu“. Už kultūros puoselėjimą, idėjų sklaidą ir atsidavimą menui tą vakarą įteikta 12 statulėlių.

Alkiškių kultūros namai „Metų kultūros nešėju“ nominavo mėgėjų meno kolektyvų narį Edmundą Deimantavičių, Kruopiškiai apdovanojo kultūros namų moterų vokalinį ansamblį, vadovaujamą Algimanto Lakačiausko, skirdami nominaciją „Su daina per gyvenimą“. Papilės kultūros namų „Teatro „Jurakalnis“ metų siela“ apdovanota Dalia Bagdonavičienė.

Akmenės kultūros namai „Metų muzikantu“ įvardijo ir apdovanojo ilgametį mėgėjų meno kolektyvų narį Rimantą Gintauską, o „Metų kūrybiniu duetu“ paskelbti Rima ir Andrius Almaniai.

Už „Bendradarbiavimą kultūrinėje veikloje“ Ventos kultūros namai apdovanojo Andrių Pocevičių, nominacija „Minčių takas“ skirta režisierei Sandrai Tiškutei.

Naujosios Akmenės kultūros rūmų nominacija „Senjorų labui“ skirta LPS Naujosios Akmenės miesto bendrijos „Bočiai“ pirmininkei Anai Žakienei, o Kultūros centro mišraus choro „Cementininkas“ narei Vaclavai Teresienei įteikta nominacija „Choro kūma“.

Kultūros centro vardu statulėlės įteiktos kultūrinės veiklos vadybininkei Jūratei Sakavičienei, nominacija „Iš pareigos ir atsakingai“, bei režisierei Viktorijai Čapienei už „100-mečio režisūrinius sprendimus“. Specialia  mero padėka apdovanota Akmenės rajono savivaldybės kultūros centro jaunimo šokių grupė ir jos vadovė Birutė Viktoravičiūtė. 

 Už besąlygišką atsidavimą rajono kultūrai, už iškilias profesines, kūrybines iniciatyvas, už atsakomybę ir stiprybę įgyvendinant kultūros viziją, visų Kultūros centro darbuotojų vardu apdovanota Kultūros centro direktorė Edita Daniela Statkienė.

Apdovanojimus teikė savivaldybės meras Vitalijus Mitrofanovas ir vicemeras Apolinaras Nicius, sveikinimo žodžius tarė seimo narys Valius Ąžuolas, seniūnai. Po apdovanojimų vakaro svečiams koncertą dovanojo Nacionalinės premijos laureatas, baritonas Vytautas Juozapaitis su žmona Egle Juozapaitiene.

Akmenės rajono savivaldybės kultūros centras didžiuojasi savo darbuotojais bei meno mėgėjais, dėl kurių atsidavimo ir meilės Akmenės kraštas gali didžiuotis savo kultūra.

Visų vakaro dalyvių vardu norime padėkoti šventės rėmėjams – UAB „Grūstė“ ir Skaidros Novogreckienės individualiai įmonei. Už įamžintas akimirkas, kaip visada, nuoširdžiai dėkojame Jonui Vapsvai.

  Prenumeruoti naujienas
X