Naujosios Akmenės kultūros rūmai

Sportinių šokių kolektyvai

Nuo 2018 metų net 4 skirtingo amžiaus šokėjų grupėms vadovauja  kvalifikuota sportinių šokių trenerė, pedagogė, bvusi ansamblio "Žuvėdra" šokėja, choreografė Ieva Miškauskienė.
Sportiniai šokiai  siejami su sporto, meno, socialiniais, lyderystės siekimo gebėjimais ir įgūdžiais. Užsiėmimų, treniruočių metu yra taikomi grupiniai ir individualūs darbo metodai, atitinkantys žmonių amžių, poreikius ir gebėjimus. Visi šokantieji mokomi Lotynų Amerikos ir Klasikinių – sportinių šokių  judesių, kurie apjungiami į kompozicijas. Vaikai ruošiamasi dalyvauti mokyklos, miesto, šalies  sportinių šokių konkursams, sceniniams pasirodymams. Tikslas - ugdyti  asmenines, socialines ir profesines kompetencijas, meninės- sportinės saviraiškos tenkinimą. Uždaviniai - Teikti  šokio pagrindus (teorija ir praktika). Skatinti fizinį aktyvumą, stiprinti sveikatą.  
Ievos Miškauskienės užsiemimuose šoka net 4 atskiros šokėjų grupės. 2 vaikų, 1 merginų ir 1 moterų linijinių grupė. Viso choreografė šokio meno moko arti 100 žmonių. 

  Prenumeruoti naujienas
X