Naujosios Akmenės kultūros rūmai

Merginų liaudiškų šokių kolektyvas „Rytagonė“

Akmenės rajono savivaldybės kultūros centro merginų liaudiškų šokių kolektyvas  „Rytagonė“ – ne kartą apdovanotas ir įvertintas kolektyvas. Tai aktyvus konkursų, festivalių, dainų švenčių dalyvis.  Ruošiantis respublikiniams renginiams, dainų ir šokių šventėms repetuojame ir įsisaviname privalomojo repertuaro šokius.

Vadovė vyr. choreografė Birutė Viktoravičiūtė 
Mob. +370 6 00 80008
El.p. agotaa3@gmailcom 

Akmenės rajono savivaldybės kultūros centro jaunimo liaudiškų šokių kolektyvas „Gaja“

Akmenės rajono savivaldybės kultūros centro jaunimo liaudiškų šokių grupės veikla prasidėjo 1993 m., kuomet buvome pastebėti ir LNKC deleguoti kartu su Plungès „Suvartuku“, Mažeikių „Kauškučiu“, Saulėtekio progimnazijos (tuometinė II vidurinė mokykla) liaudišku šokių kolektyvu, vadovaujamu Aldonos Pakeltienės, į Estijoje vykusią Tarptautinę Baltijos šalių dainų ir šokių šventę. Keturi kolektyvai atstovavome Lietuvos Žemaitijos regioną. O toliau – gera pradžia – pusė darbo: visos Lietuvos dainų šventės, pradedant 1994 m., respublikiniai konkursai „Aguonėlė“, “Pora už poros”, Šiaulių apskrities konkursiniai festivaliai “ Suk, suk ratelį”, Klaipėdos universiteto daugelį metų organizuotas konkursas „Klumpakojis“, tarptautiniai šokių konkursai „Baltic Amber Suwalki 2017, 2018”, tarptautinis konkursas Rygoje... Džiugu, jog visuose konkursuose kolektyvą vainikuoja prizinių vietų diplomai. 2018 m. šiandien šokančiųjų grupei ypatingi – Lietuvos 100 – etis, respublikinė dainų šventė su linksmu, polėkio pilnu studentiškos dalies šokių repertuaru, Tarptautinis šokių konkursas „Baltic Amber Suwalki 2018“ ir Grand Prix pergalių kraitėje. O kur dar „Akmenės smuikeliai“, koncertai, festivaliai... Labai didžiuojamės entuziastingais, veikliais, pareigingais, žingeidžiais Jaunimo liaudiškų šokių kolektyvo „Gaja“ nariais.

Vadovė vyr. choreografė Birutė Viktoravičiūtė 
Mob. +370 6 00 80008
El.p. agotaa3@gmailcom

LPS Naujosios Akmenės miesto bendrijos „Bočiai“ senjorų liaudiškų šokių kolektyvas „Bočeliai“

Kolektyvas susibūrė 1992-aisiais. Pirma vadovė – Stanislava Mituzienė. Šiandien kolektyvui vadovauja Akmenės rajono savivaldybės kultūros centro vyr. choreografė Birutė Viktoravičiūtė.
Kolektyvas palaiko draugiškus ryšius daugiau kaip su dvidešimčia Lietuvos rajonų, Latvijos Rygos bendruomene, yra publikos mėgstami ir laukiami. Senjorai puoselėja tradicinio šokio vertybes ir iš visų jėgų stengiasi neatsilikti nuo jaunosios kartos šokėjų. Posakį „Amžius – ne riba“, gali paliudyti vyriausias. 85-uosius metus skaičiuojantis kolektyvo šokėjas.

Vadovė vyr. choreografė Birutė Viktoravičiūtė
Mob. +370 6 00 80008
El.p. agotaa3@gmailcom 

Vyresniųjų liaudiškų šokių kolektyvas „Alsa“

Šis kolektyvas – vienas Naujosios Akmenės pasididžiavimų, savo šokiais ir gera nuotaika džiuginantis vietos šalies gyventojus jau ne vieną dešimtmetį.  Vardu „Alsa“ kolektyvas veiklą pradėjo 2008 m.  Nuo tada  Naujosios Akmenės kultūros rūmų liaudiškų šokių kolektyvas į savo gretas prisiviliojo naują vadovę. Norėdami šokti, jie patys susirado sau vadovę Birutę Viktoravičiūtę ir nuo tos dienos jie tapo „Alsa“. Įvyko ir krikštas bei suteiktas šis nuostabus vardas. Jį sugalvojo kolektyvo krikštatėviais vadinami Vitalija ir Nikolajus Mitrofanovai. Įdomu tai, tiek šis vardas atėjo nuo upės, kuri, tekėdama per visą Lietuvą pasiekė net mūsų Akmenės kraštą. Ji ypatinga savo vandens lėtumu, todėl žmonės nuolat sakydavo. Alsa ramiai alsuoja. Tačiau šiandien, mūsų Alsa, alsuoja šokio ritmu ir džiugina publikos širdis ne viena dešimtmetį. 

Vadovė vyr. choreografė Birutė Viktoravičiūtė 
Mob. +370 6 00 80008
El.p. agotaa3@gmailcom  

Socialinės ir meninės saviraiškos klubas Ne/Ryškūs veidai

Ne/Ryškūs veidai – Naujosios Akmenės kultūros rūmų jaunimo iniciatyvinė grupė, kurią sutelkė ne tik noras būti išgirstiems ir matomiems, bet ir siekis atkreipti dėmesį į jaunam miesto žmogui rūpimus klausimus, kasdienes problemas, vertinimo stereotipus, socializacijos problemas etc.

Veiklos kryptis – jaunimo socialinių įgūdžių ugdymas, dialogo tarp jaunimo ir suaugusiųjų skatinimas, dėmesys vyraujantiems stereotipams ir būdas į kasdienius iššūkius pažvelgti kitokiu kampu.

Simbolinis pavadinimas Ne/Ryškūs veidai – savyje slepia esminę bendruomenės narių problemą – gyvenimą pilkoje žmonių masėje, tačiau begalinį norą priminti apie save. Greta to, kolektyvas vienija ir įstaigos savanorius, kurie reikšmingai prisideda prie įvairių Kultūros centro veiklų, taip tobulindami socialinius, komunikacinius, kultūrinius ir kitokius įgūdžius.

Nerandi ką veikti po pamokų? Ateik,  tikrai rasime ką tau pasiūlyti!

Vadovė – Jurgita Valčikiatė-Šidlauskienė
El. p. jurgita.valcikaite@akmeneskc.lt
Mob. 8 676 55415   

Ankstesnis 1 2 Sekantis
  Prenumeruoti naujienas
X